El vídeo de la nostra Escola.

Benvolgudes famílies,

ens fa molta il·lusió presentar-vos el vídeo de l’Escola que hem elaborat per promocionar el nostre centre. Ha estat un treball en equip, encapçalat per una Comissió creada expressament per aquest motiu, que ha comportat la participació de tota la comunitat educativa: pares, alumnes, mestres i personal no docent. N’estem molt orgullosos i esperem que el gaudiu tant com nosaltres gravant-lo. Junts fem créixer l’escola i la fem funcionar: donem a conèixer, a tothom qui vulgui, la nostra petita gran Escola!

fotos

 

 

Estàs aquí:Escola Mowgli General Escola El vídeo de la nostra Escola.

D’acord amb el que estableix la Llei 34/2002, de Serveis de la societat de la informació i el comerç electrònic, t’avisem que al navegar per aquest espai web acceptes expressament l’ús de cookies. Sobre la Propietat Legal i el Copyright